Wypożyczalnia pojazdów – zysk na czterech kołach

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Ale wydatek w mgnieniu oka się zwróci, dlatego że za kierownicą użyczonego auta z reguły siadają podróżnicy, jacy w czasie urlopu nie szczędzą.

dostawa

Autor: Portal Jak-Budowac.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Wypożyczalnia samochodów to w naszym państwie wciąż biznes mało znany. Wśród rodaków pokutuje mit, iż na wypożyczenie auta stać jedynie bogatych, natomiast ażeby otworzyć taką działalność, potrzebne będą ogromne nakłady, które mogą się przenigdy nie zwrócić. Tymczasem Polska to rynek z wielkim potencjałem. Najem busów począł się opłacać, kiedy Polska przystąpiła do Wspólnoty Europejskiej, zaś granice zostały otwarte (link do do na ). Stąd Polskę zaczęło zwiedzać coraz to więcej turystów, a to właśnie oni są pewnym z napędów owego interesu. Pozytywny wpływ na branżę miało również wejście do naszego kraju tanich linii lotniczych.

Kolejnym filarem, na którym swą aktywność opierają wypożyczalnie pojazdów, są klienci biznesowi. Przedsiębiorstwa wypożyczają samochody dla swoich gości, lecz także dla pracowników, którzy prowadzą transakcje w innym mieście. Koszty wynajęcia czterokołowca są niższe niż przykładowo koszty pracowniczych taryf. Oprócz najmu krótkoterminowego, atrakcyjny wśród firm jest także tak zwany średniookresowy wynajem autobusów jaki trwa kilka miesięcy. Lecz najistotniejsi są tzw.

Czujesz, że ten tekst jest ciekawy, ale potrzebujesz kilka dodatkowych wątków. Nie wahaj się – wejdź w ten link i kliknij po źródło (http://auta-holandia.pl/).

klienci assistance, a więc firmy ubezpieczeniowe, jakie wynajmują czterokołowce jako pojazdy zastępcze dla własnych podopiecznych.

Wypożyczalnie czterokołowców zwykle działają w okolicach aerodromów lub dworców kolejowych, jednakże na najmie pojazdów możemy zarabiać nawet w miejscowościach mających mniej aniżeli 100 tys. obywateli, bo konkurencja w podobnych miejscach jest dużo słabsza. Sprawdź jak dojechać:

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,