Dzbanki utrzymujące ciepło

Wonny napar herbaciany to malutka uciecha, którą można rozsmakowywać się bez pośpiechu, by na co dzień pozwolić sobie na chwilę wypoczynku.

Czajnik ceramiczny
Niesłychanie smakuje w towarzystwie, przy miłej, popołudniowej rozmowie. Herbata czarna, biała, zielona, czerwona, mieszanki ziołowe, owocowe i inne – posiadamy spory wybór i pełną rozmaitość smaków dostępnych na rynku. Niestety powolna degustacja (czytaj więcej degustacje win) ukochanej herbaty jest powiązane z tym, że napój chłodnieje, a chłodna herbatka nie zachwyca już takim samym smakiem. Spora część jej uroku to, bowiem parujący zapach. Rozwiązaniem problemu są śliczne dzbanki z podgrzewaczem, które nie tylko rewelacyjnie wyglądają na stole w kuchni czy jadalni, ale umożliwiają dłuższe utrzymanie właściwej temperatury herbaty. Jednakowo dobrze sprawdzą się również dla zagorzałych, kawoszy, którzy nad wszystko inne przedkładają subtelny, głęboki smak brunatnego napoju (sprawdź na www).

Zwolennikom herbaty bez wątpienia przypadnie do gustu dzbanek z podgrzewaczem. Nadzwyczaj smakuje w towarzystwie, przy przyjemnej, popołudniowej pogaduszce. Herbata czarna, biała, zielona, czerwona, mieszanki ziołowe, owocowe i inne – posiadamy ogromny wybór i pełną różnorodność smaków osiągalnych na rynku. Niestety niespieszna degustacja ukochanej herbaty jest powiązane z tym, że napój chłodnieje, a zimna herbata nie oszałamia już takim samym smakiem. Spora część jej uroku to, bowiem unoszący się aromat. Rozstrzygnięciem problemu są czarowne dzbanki z podgrzewaczem, które nie tylko cudownie prezentują się na stole w kuchni czy jadalni, ale umożliwiają dłuższe zachowanie stosownej temperatury herbaty. Identycznie dobrze sprawdzą się również dla zagorzałych, kawoszy, którzy nad wszystko inne przedkładają szlachetny, silny smak brązowego napoju.

Miłośnikom herbaty zapewne przypadnie do gustu dzbanek z podgrzewaczem i sitkiem, który prócz klasycznego miejsca przeznaczonego na malutką świeczkę typu tea light, zaopatrzony jest także w sitko uniemożliwiające przedostaniu się liści albo fusów do naszego naparu. Podgrzewacz w dzbanku to źródło ciepła, które zapewni nam przestrzeganie właściwego czasu parzenia dla danego typu herbaty. By zachwycać się głębią smaku, powinniśmy pamiętać, że standardowych herbat nie powinno się zalewać wrzątkiem. Błyskawicznie możemy zaparzyć herbatę czarną (w temp. 95stopni Celsjusza, czyli mniej więcej 2 minuty od zagotowania wody), potem czerwoną, a zielona lub biała potrzebuje odczekania dłuższej chwilki – od kilku do kilkunastu minut, aż zagotowana woda uzyska odpowiednią temperaturę. Parzymy według zaleceń podanych przez producenta na opakowaniu.

Dzbanki do herbaty i kawy zwykle zrobione są z ozdobnej porcelany, która nadaje wnętrzu typowej elegancji – dzbanki do kawy i herbaty. Porcelanowy imbryk to doskonały pomysł na wytworny i oryginalny upominek na różnorodne okoliczności. Różnorodność teraźniejszego wzornictwa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnie wybierane są dzbanki porcelanowe gładkie i wielokolorowe, z motywami kwiatowymi, egzotycznymi i inne wpisujące się we współczesne trendy nowszego designu. Popularnością cieszą się też naczynia z podgrzewaczem, które zrobione zostały z trwałego, żaroodpornego szkła (np. borosilikonowego) i szlachetnej stali nierdzewnej. Ciekawą propozycję dzbanków z podgrzewaczem wyszukać można w sklepie internetowym garneczki.pl.

Standardowy imbryk z podgrzewaczem typu tea light ma przeważnie pojemność około jednego litra, co wystarcza zwykle na cztery filiżanki przygotowanej herbaty lub kawy. Jest to więc świetna propozycja dla rodziny bądź na spotkanie z przyjaciółmi. Dzbanek z podgrzewaczem przyda nam się nie tylko w mroźne, zimowe albo jesienne dni. Wonną kawą bądź herbatą nieustannie uwielbiamy się przecież cieszyć o każdej porze roku.dzbanek z podgrzewaczem i sitkiem, który oprócz standardowego miejsca przeznaczonego na niewielką świeczuszkę typu tea light, wyposażony jest także w sitko zapobiegające przedostaniu się liści czy fusów do naszego napoju. Podgrzewacz w dzbanku to źródło ciepła, które umożliwi nam przestrzeganie prawidłowego czasu parzenia dla konkretnego rodzaju herbaty. By cieszyć się głębią smaku, powinniśmy pamiętać, że standardowych herbat nie można zalewać bardzo gorącą wodą. Najszybciej możemy przygotować herbatę czarną (w temperaturze 95°C, czyli około 2 minuty od zagotowania wody), później czerwoną, a zielona czy biała wymaga odczekania dłuższej chwili – od kilku do kilkunastu minut, aż zagotowana woda pozyska odpowiednią temperaturę. Parzymy według zaleceń zamieszczonych przez wytwórcę na pudełku.

Dzbanki do herbaty i kawy na ogół wykonane są z ozdobnej porcelany, która nadaje wnętrzu typowej wytworności. Porcelanowy imbryk to świetny pomysł na wytworny i oryginalny prezent na różnorodne okoliczności. Różnorodność aktualnego wzornictwa powoduje, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Z przyjemnością wybierane są dzbanki porcelanowe gładkie i kolorowe, z motywami kwiatowymi, orientalnymi i inne wpisujące się we współczesne trendy nowszego designu. Sławą cieszą się także naczynia z podgrzewaczem, które wykonane zostały z trwałego, żaroodpornego szkła (np. boro-silikonowego) i szlachetnej stali nierdzewnej. Ciekawą propozycję dzbanków z podgrzewaczem odnaleźć można w sklepie internetowym garneczki.pl.

Typowy imbryk z podgrzewaczem rodzaju tea light ma z reguły pojemność około litra, co wystarcza na ogół na cztery filiżaneczki przyrządzonej herbaty bądź kawy. Jest to zatem idealna propozycja dla rodziny lub na spotkanie ze znajomymi. Dzbanek z podgrzewaczem przyda nam się nie tylko w mroźne, zimowe albo jesienne dni. Wonną kawą lub herbatą niezmiennie uwielbiamy się przecież cieszyć o każdej porze roku.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii