Jak zwiększyć moc swego auta?

O zakupie własnego samochodu marzy wielu młodych ludzi, lecz nie zawsze realizacja takiego marzenia jest realna. Najczęściej młodzi ludzie nie posiadają stałego źródła dochodu bądź jest ono niestabilne do tego stopnia, że zakup własnego auta nie jest zbyt rozsądnym krokiem. Są jednak tacy, którzy marzenie to realizują bądź którzy mogą oczekiwać pomocy w powyższej kwestii rodziców.

Pierwszy pojazd nie jest najczęściej tym wyśnionym, a jedynie tanim modelem, jaki służy do zdobycia doświadczenia. Nieco inaczej jest w sytuacji, gdy nabywamy Swoje wymarzone auto. Wówczas zależy nam na tym, żeby był on jak najbardziej nam pasujący. Masa młodych kierowców decyduje się również na podrasowanie Swego samochodu poprzez tuning oraz coraz bardziej popularny ostatnimi czasy chiptuning. Na czym polega hamownia 4×4 raczej nie trzeba pisać, ponieważ jest to pojęcie powszechnie znane.

Źródło informacji: tuningchip.pl

czarny samochód

Autor: Dhinakaran Gajavarathan
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio o wiele modniejszy stał się jednak chip tuning, czyli postępowanie mające na celu elektroniczne podniesienie mocy pojazdu i momentu obrotowego. Jeszcze kilka lat temu tego rodzaju usługi były niecodzienne, bo interesowali się nimi wyłącznie pasjonaci motoryzacji. Dziś zainteresowanie jest dużo większe, o czym świadczyć może chociażby fakt, że usługę takiego rodzaju do swej oferty włączyło mnóstwo warsztatów samochodowych w różnych częściach kraju. Jeżeli dobrze zapoznamy się z tematem, niewątpliwie zorientujemy się, że i w naszym sąsiedztwie usługi tego typu są świadczone.

Zobacz też – tuningchip.pl/p/21453/8920/chip-box-quot-120-quot-do-volkswagen-150-km-2-0-fsi-passat-b6-benzyna-lpg-volkswagen.html

Ile kosztuje taka modyfikacja? Ceny usługi bywają odmienne, ponieważ zależne są od lokalizacji jak i renomy serwisu samochodowego. Przeważnie jednak oscylują na poziomie kilkuset złotych. Na wydatek wyraźnie przekraczający próg tysiąca muszą się jednakże przygotować posiadacze ciężarówek jak i autokarów. Żeby zorientować się się, ile chiptuning będzie kosztował dla naszego samochodu, najlepiej wybrać się do okolicznego serwisu, który ma tego typu usługę w ofercie i poprosić o zaprezentowanie szacowanych kosztów.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>