Prezenty radujące dla faceta!

Mężczyźni także lubią być obdarowywani prezentami, tylko nie chcą się do tego przyznać.
Trafiony prezent dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Na szczęście w naszym sklepie online znajdziesz starannie wyszukane, najlepsze pomysły na upominek dla chłopaka. Nasz sklep online to istna kopalnia prezentów – męskich, odważnych oraz użytecznych. W tym miesiącu w szczególności poleca się: produkty firmy Natec oraz Navroad.

komputer

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy facet uwielbia komputery. Z pewnością nowe akcesoria do komputera sprawią mu dużą przyjemność. Celem marki Natec jest dostarczanie wysokiej klasy akcesoriów do komputera, spełniających wszelkie oczekiwania Klientów. Akcesoria komputerowe tego producenta charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz technologiczną perfekcją. Obecnie marka obejmuje zasięgiem następujące grupy produktów: klawiatury, myszki, głośniki, czytniki kart, pendrive’y, kamerki internetowe, torby do laptopów oraz podkładki. Marka Natec nieustannie podąża za trendami i ma zamiar wprowadzać do swojej oferty kolejne grupy akcesoriów komputerowych. Urządzenia marki Natec przechodzą przez szereg różnorodnych testów nim trafią do rąk klienta by mieć pewność, że każdy pojedynczy produkt jest solidnie wykonany oraz bezpieczny dla Klienta. Potwierdzeniem działania marki w obszarze jakości są przyznane certyfikat (certyfikat kompetencji zawodowych warszawa) CE i ROHS jak i 2-letnia gwarancja producenta na wszystkie akcesoria Natec – zobacz więcej szczegółów.

samochód

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz komputerów faceci mają także bzika na punkcie samochodów. Ciekawym pomysłem na prezent może być zatem – nawigacja samochodowa. Nowoczesna nawigacja Navroad, przeznaczona jest dla osób, które cenią prostotę obsługi, szybkość oraz niezawodność. Stylowa obudowa oraz 5-calowy ekran zapewni czytelny obraz, zarówno w czasie korzystania z nawigacji jak i podczas używania tabletu do korzystania z Internetu, grania czy czytania e-booków. Szybki procesor gwarantuje niezawodną pracę urządzenia. Nawigacja samochodowa Navroad szybko doprowadza użytkownika do miejsca przeznaczenia za pomocą wybranego programu do nawigacji, a otwarty system zapewni wolność jego wyboru – więcej informacji. Oprócz tego urządzenia daje także możliwość słuchania ulubionej muzyki, czytania e-boków czy nawet oglądania filmów. Nawigację Navroad oprócz tego wyposażono w kompletny zestaw niezbędnych akcesoriów jak: dedykowany uchwyt na szybę oraz ładowarkę samochodową. Istnieje Możliwość ładowania przez gniazdo miniUSB, co gwarantuje jeszcze większy komfort użytkowania. Urządzenie gotowe jest do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, za sprawą modułu GPS wraz z preinstalowanym oprogramowaniem mapFactor oraz mapą Polski, które doprowadzi użytkownika do miejsca przeznaczenia szybko i sprawnie. W przypadku zainteresowania mapami innych państw użytkownik może je darmowo pobrać nie opuszczając aplikacji.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,