W jaki sposób działają spółki mające w ofercie wynajem aut?

Wypożyczanie pojazdów w Polsce kojarzy się przede wszystkim ze sferami biznesowymi. Na ogół uważa się, że koszt wynajęcia auta jest niemały, że nie ma to uzasadnienia finansowego. A koszty bynajmniej nie są wysokie. W zasadzie koszt wynajęcia samochodu na jeden dzień odpowiada mniej więcej kosztom całodziennego korzystania z usług taksówkarza. Jednak, w przeciwieństwie do usług korporacji taksówkarskich, pojazdy z wypożyczalni zwykle są nowe, lub bardzo świeże. Poza tym dużo osób zwyczajnie lubi prowadzić, czego nie da się zrobić z taryfą.

wynajem aut:

Paleta wyboru spośród dużej ilości usług na rynku jest wielki, pojawiła się bardzo duża konkurencja. Wypożyczalnie samochodów rzeszów mnożą się ostatnimi laty jak grzyby po deszczu. Dzięki dużej ilości usługodawców oferty są naprawdę niezwykle bogate i dogodne dla klientów. Można na przykład wypożyczyć samochód w jednym mieście, np. w miejscu lądowania naszego samolotu, a oddać w innym mieście- taka usługa nosi nazwę One Way. Można też zażyczyć sobie podstawienia samochodu pod dogodny dla nas adres, można również umówić się z wypożyczalnią na oddanie samochodu w godzinach, w których biuro normalnie nie pracuje. Może to być świetna sprawa, jak potrzebujemy np. odwieźć się na lotnisko w oddalonym od naszego miejsca pobytu mieście, a samolot mamy w środku nocy.

A zatem jaki dostaniemy wybór, jeśli chodzi o samą flotę pojazdów? Również tutaj wypożyczalnie mają nam sporo do zaoferowania. Odnajdziemy bowiem samochody z różnych klas, ze skrzyniami automatycznymi i manualnymi.

Zobacz, czy następny link (http://placezabaw.com.pl/) jest tym, czego teraz szukasz. Na pewno niezwykle może pomóc Ci w Twoim projekcie, który teraz przygotowujesz. Zobacz, naprawdę warto!

Możemy wynająć małe, stylowe samochody miejskie, jak Fiat Panda czy Mini One. Możemy wybrać racjonalny, większy samochód jak Opel Astra czy Renault Megane, wykrzesać nieco więcej emocji w samochodach z nieco bardziej luksusowego segmentu jak Ford Mondeo czy Opel Insignia. Wybór może również paść na 8 czy 9 osobowe busy, sportowe sedany jak Mercedes C czy wyposażone w mocne silniki SUV`y jak Volvo XC60. Wybór jest niezły, więc i tutaj nie powinno być problemów.

Jeśli chodzi o kwestie formalne, przy wynajmowaniu auta (wypożyczalnie samochodów kraków) będziemy potrzebowali mieć ze sobą dokument potwierdzający naszą tożsamość oraz, co niemal oczywiste, prawo jazdy- ważne przynajmniej od roku. Musimy mieć również ukończone 21 lat. Sporo wypożyczalni wymaga wpłaty kaucji, lub podania numeru karty kredytowej lub karty płatniczej, z której pieniądze zostaną na czas wynajmu auta zablokowane. Naturalnie ich odblokowanie nastąpi natychmiast po tym, jak zwrócimy samochód.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,