Wiele spółek transportowych myśli, czy przyczepki będą im niezbędne na własność

Jeżeli posiadamy spółkę, która przewozi ogromną ilość przeróżnych przedmiotów, to musimy pomyśleć nad przyczepką.
Nikt nie kwestionuje zasadności posiadania przyczepek, jeśli wymaga tego profil naszej firmy.

samochód

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Bywają one duże oraz małe, jedno i dwuosiowe, z otwartą paką albo z przykrytą. Możliwości jest dużo. Pytanie brzmi jednak — czy lepiej przyczepki kupić czy dzierżawić? Problem z przyczepkami jest taki, że jeśli mamy plan, by je kupić, to powinniśmy mieć spory parking, żeby gdzieś je poustawiać. Niestety nie jest to jedyny warunek. Przed nabyciem musimy wziąć pod uwagę, że przyczepy nie są tanie. Zatem niezbędne będą nam na pewno pożyczki. Istnieje oprócz tego opcja zakupy starej przyczepy, ale wówczas trzeba ją starannie sprawdzić, by nie nadziać się na oszustwo. Po dokonaniu zakupu przyczepę trzeba będzie zarejestrować w Wydziale Transportu i Komunikacji. Będziemy zmuszeni tracić czas i kasę, żeby dostać tablice i dowód rejestracyjny. Wcześniej musimy opłacić ubezpieczenie.

Jeśli zainteresował Cię omawiany temat, to oceń (http://www.contra-odszkodowania.pl/bezgotowkowa-naprawa-samochodu-z-oc-sprawcy/) inne równie ciekawe strony, które posiadają nie mniej absorbujące informacje.

Biorąc pod uwagę wszystkie te warunki i trudności, należy zastanowić się, czy przypadkiem nie lepiej byłoby nam zwyczajnie przyczepy dzierżawić.

Fakt, będziemy zobligowani wówczas płacić miesięczny albo roczny abonament (jak będzie dla nas wygodniej), ale odpadną wszelkie obowiązki związane z ubezpieczeniami czy robieniem przeglądów. Jeśli dodatkowo potrzebujemy przyczep zaledwie raz na jakiś czas, to naprawdę nie ma sensu kłopotać się z ich kupowaniem.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,