O hydrografice i jej wykorzystaniu w praktyce

Czym jest hydrografika? Jest to jeden z bardziej nowatorskich sposobów nakładania druku. Co powinieneś wiedzieć o hydrografice?

wyścig WRC

Autor: number8⃣photo
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim hydrografika pozwala nanosić różnego typu wzory na nawet szczególnie skomplikowane nawierzchnie. Aby je zrobić, trzeba posiadać właściwe sprzęty, wśród których znajdują się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka. Jednym z najbardziej istotnych kroków, którego nie można zlekceważyć, jest odtłuszczanie powierzchni i jej zmatowienie. Do tego należy pomalować ją podkładem, a po nałożeniu wzoru nałożyć bezbarwny lakier, który utrwali naniesiony transferowy druk wodny oraz ochroni go przed zniszczeniem. Druk drukarnia naklejek wodny przygotowany w technice hydrografiki można wykorzystać np. w branży przemysłowej, motoryzacyjnej oraz reklamowej.Idealnie nada się także do wzorów na wózkach dziecięcych albo akcesoriach do domu. Druk wodny znakomicie ozdabia każdy rodzaj nawierzchni – przykłady na . Na folii można nanieść wszystkie możliwe wzory, w tym te geometryczne albo wzory imitujące drewno czy marmur, dzięki którym artykuł, na którym zostanie zastosowany, znacznie zwiększy swoją wartość oraz podniesie się poziom jego estetyki.

samochód z grafiką

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Możliwe są nawet najbardziej oryginalne desenie – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Poza tym niniejszy typ druku jest nad wyraz wytrzymały i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia. Fachowość jego wykonania gwarantuje niezrównaną jakość.

Jeśli chcemy wiedzieć więcej w temacie hydrografiki, powinniśmy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko zdobędziemy wiedzę o opisywanym sposobie nanoszenia druku, ale będziemy mogli powiększyć zakres swoich usług oraz zdobyć nowych klientów zainteresowanych tą nowoczesną techniką – jednodniowe szkolenia z hydrografiki uczą np. jakim sposobem dobierać stosowne farby, kolory oraz należycie przygotować miejsce pracy. Uczestnicy kursów zaznajomią się także z budową wszystkich wymaganych do wykonania tego procesu narzędzi i tego czym kierować się podczas wybierania dostawców materiałów. Do tego każdy dostaje materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswajanie wiedzy. Warto jest zatem lepiej zapoznać się z tym tematem i wykorzystać nowe rozwiązania.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,