Sposoby na poprawę osiągów swojego auta, czyli jak sprawić, aby nasz samochód był bardziej wydajny.

Każdy facet pragnie posiadaćdobrze funkcjonujący auto. Co jeśli j marzy mu się super najszybsza maszyna z wszelkimi nowymi technologiami? Teraz jest to możliwe, dzięki nowej technologii.

Chłopak, kiedy zaczyna dorastać fantazjuje o najszybszym pojeździe.
lanos tuning

Autor: mezuni
jeśli, gdy zarobi pierwsze pieniądze najczęściej kupić jakiś używany typ, który etapowo poprawia. Dla niego jest to wielka zabawa, jeżeli gdy zaczyna zarabiać więcej i zmieniają się w życiu cele, myśli o kolejnej zmianie auta. Ta opowieść ciągle biegnie swoim torem a chłopiec ten dorasta i zakupuje sobie konkretny rodzinny samochód (zobacz także: akumulatory do samochodów dostawczych) dla rodziny. jeżeli każdy mężczyzna miał kiedyś ochotę, zmienia swoje auta. Zmienione szyby, różnorodne rodzaje świateł, obniżane zderzaki oraz chip tuning. Ten ostatni pomysł ulepsza efektywność silnika i sprawia, że pojazd szybciej jedzie. Odbywa się to za pomocą chipowego oprogramowania. Słowo tuning jest śmiesznie odbierane przez Polaków, bo często kojarzy się to z facetami w BMW, poruszających się z głośną muzyką.

Może Cię również zainteresować: passat b5 tuning

Jednak ma ono inne znaczenie, a przede wszystkim jest to poprawa wielu parametrów w samochodzie. Często faceci wspominają swoje pierwsze auta. Jeżeli jest to na przykład lanos tuning był powszechnie w nim stosowany. Chodziło tutaj jeśli o spojlery i specjalne reflektory. Obecnie jednak posiadacze decydują się na chip tuning, gdyż dobrze wykonany niweluje ryzyko i wygodę jazdy. Pod uwagę brana jest w tej sytuacji zmiana parametrów komputera kierującego silnik, To powoduje, że też najczęściej robiony jest on w nowych samochodach. Jeśli sposób ten zostanie zrobiony źle, to przyniesie niestety więcej uszkodzeń niż pożytku.

Musimy wybrać dobrego mechanika, gdyż on sam powinien orientować się, jaki rodzaj samochodu nadaje się do zmiany.
Wybierając różne ulepszenia w naszym aucie musimy uważać, szczególnie gdy zawierają się one w komputeryzacji. Gdy ona zaczyna szwankować, to będzie nas to drogo kosztować.

Doczytaj –

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Informacje drogowe
Tagi: , ,